• Sosyal Medya
ANTAKYA BELEDİYE BAŞKANI İZZETTİN YILMAZ MAZBATASINI ALDI

Antakya Belediye Başkanı İzzettin Yılmaz, Antakya Adliye Binası’nda düzenlenen tören ile mazbatasını alarak resmen görevine başladı.
Antakya Belediye Başkanı İzzettin Yılmaz’ın mazbata törenine AK Parti ve MHP’li Milletvekilleri, Cumhur İttifakının parti teşkilatı başkan ve üyeleri, esnaf temsilcileri, iş adamları, sivil toplum kuruluşu temsilcileri, basın mensupları, belediye personelleri, Yılmaz’ın aile ve yakınları ile çok sayıda vatandaş katılım gösterdi. Başkan İzzettin Yılmaz eşliğinde belediye meclis üyeleri de mazbatalarını alarak görevlerine başlamanın kıvancını yaşadılar.
Yoğun kalabalık eşliğinde adliye binasından ayrılan Antakya Belediye Başkanı İzzettin Yılmaz, Ana Hizmet Binasına geçerek burada düzenlenen tören ile makamına oturdu.
Antakya Belediye Başkanı İzzettin Yılmaz, düzenlenen karşılama töreninden dolayı duyduğu memnuniyeti ifade ederek, “Cümleten hoş geldiniz şeref verdiniz. Yoğun bir seçim çalışma döneminde hep beraber olduk, Allah hepinizden razı olsun. Cumhur ittifakının tüm teşkilatına, arkadaşlarımıza, hanım bacılarımıza, kardeşlerimize teşekkür ediyor, hepinizden tekrar tekrar Allah razı olsun diyorum. Bundan sonra söz verdiğimiz gibi Antakya’mızda hizmet odaklı gönül belediyeciliğine Cumhurbaşkanımızın emirleri doğrultusunda devam edeceğiz. Biz sizlerin her zaman hizmetinde olacağız. Artık belediyecilikte gönül belediyeciliği diyoruz. Halkımızın gönül rızası için çalışacağız. Allah hepinizden razı olsun. ” dedi.

Foto Galeri
  • ANTAKYA BELEDİYE BAŞKANI İZZETTİN YILMAZ MAZBATASINI ALDI
  • ANTAKYA BELEDİYE BAŞKANI İZZETTİN YILMAZ MAZBATASINI ALDI
  • ANTAKYA BELEDİYE BAŞKANI İZZETTİN YILMAZ MAZBATASINI ALDI
  • ANTAKYA BELEDİYE BAŞKANI İZZETTİN YILMAZ MAZBATASINI ALDI